Rozšiřujeme nabídku nápojů např. o biomošty Heliavita, domácí limonády a oceněný Modrý portugal klaret Ilias

23. 05. 2012
/

Můžete u nás ochutnat stříbrnou medailí oceněné víno Modrý Portugal klaret 2011 z vinařství Ilias / mezinárodní soutěž Jarovín Rosé 2012.

Nebo výborné biomošty z ekologického zemědělství Heliavita, které se zaměřuje na zpracování ovoce tradičními osvědčenými metodami našich babiček.

Dále jsme rozšířili nabídku domácích limonád o následujicí:

kopřivovázázvorovápampelišková s hřebíčkem, kardamomem, badyánem a skořicípampelišková s chilli, kardamomem a skořicípampelišková s růžovým pepřem a badyánem

Další změny naleznete v našem nápojovém lístku.

Časopis Fullmoon u nás v bistru

24. 04. 2012
/

Tvůrci časopisu Full Moon jsou především fanoušky, kteří rádi chodí na koncerty a kupují desky. Jak sami tvrdí, je mezi nimi pár bláznů, grafomanů i géniů. Hledají čtenáře. Časopis Full Moon píše pro lidi, kteří se nebojí nových jmen - Bistro Franz je připraveno jim v hledání pomoci. Nově jsme jedním z distribučních míst. Přijďte si pro časopis s neotřelým grafickým zpracováním, kterému záleží na formě stejně jako na obsahu.

PETICE ZA FLÉDU - Bistro Franz, jedno z petičních míst

23. 04. 2012
/

Dle vyhlášky, kterou přijalo brněnské zastupitelstvo dne 26. března 2012 (regulace veřejné produkce hudby), se klub Fléda ocitl v ohrožení.

Pokud vám není osud Flédy lhostejný, přijďte podepsat petici na podporu klubu do Bistra Franz, jednoho z petičních míst.

Koncert Chrise Barickmana v bistru | sobota 7. 4. 2012

01. 04. 2012
/

This Saturday, 20.00 : Chris Barickman guitar + Peter Simon cajon, live concert

Chris Barickman pochází z New Yorku, ale už několik let žije v Brně, které dnes považuje za svůj domov spíše než Spojené státy. Chris má barvitou hudební kariéru, s hudbou procestoval půlku světa, působil v několika skupinách, žil na různých místech Evropy i Ameriky.

ENG // On Saturday 7th April in bistro Franz there's going to be a show of Chris Barickman. His music is a mixture of styles from the traditional American rock'n'roll and folk to punk, rock or pop...

+ Facebook událost