Ocean48

Minská 113, Brno, 616 00

Dodavatel vždy čerstvých mořských ryb a produktů z moře. Ocean48 se snaží přispět k tomu, aby se ryby staly běžnou součástí českého jídelníčku. V našem bistru si hosté nejvíce oblíbili tresku, lososa, pražmu, mořského vlka, platýze nebo slávky. V záložce “Jídla” se můžete přímo podívat na historii menu, která jsme pro Vás z ryb od Ocean 48 připravovali a připravujeme.

Ocean48 má síť prodejen v Brně a jednu také v Olomouci. Unikátní čerstvosti zákazníci snadno přicházejí na chuť - stačí si na www.ocean48.cz rezervovat ryby, které jsou v aktuální denní nabídce, a pak si je přijít vyzvednout do jednoho z obchodů. Inspiraci a recepty k přípravě pokrmů naleznete rovněž na webu Ocean48 nebo přímo na “Tradičním pátečním grilu na Minské”, kde nejen Brňany každý pátek čeká neotřelé rybí menu doprovázené nabídkou vín a kávy.

Steak z lososa s kuskusovým salátem
 • Steak z lososa s kuskusovým salátem
 • Mapa všech dodavatelů
  ocean48
  Dodavatel vždy čerstvých mořských ryb a produktů z moře. Ocean48 se snaží přispět k tomu, aby se ryby staly běžnou součástí českého jídelníčku.

  Brunch každý víkend

  21. 03. 2018
  /

  Pravidelně každý víkend se můžete těšit na brunch / v sobotu a v neděli od 9:00 do 12:00 hod vám nabídneme vejce benedikt s medovou šunkou a holandskou omáčkou. Dále například koblížky se skořicovým cukrem, tvarohovou pěnou, povidly a pečenými kokosovými plátky nebo Lívance v omáčce z červeného vína a lesního ovoce, a samozřejmě klasické snídaně. 

  Týden Města & bistro Franz – ve středu 17. 5.

  13. 05. 2017
  /

  Bistro Franz se letos připojí k týdnu města na jeden den –  ve středu 17. 5. a ve svém přilehlém prostranství zpříjemní svou venkovní obsluhou posezení všem účastníkům či kolemjdoucím. Níže najdete speciální menu pro tento den. 

  Od ponděli 15. května až do soboty 20. května oživí obyvatele Brna své ulice a náměstí kulturními a sousedskými aktivitami v rámci akce Týden Města.

  Darujte poukázku k návštěvě bistra Franz

  20. 12. 2016
  /

  Vyberte poukaz k návštěvě našeho bistra, který vám nebo vašim blízkým udělá největší radost.

  1. Poukaz v hodnotě 100 Kč
  2. Poukaz v hodnotě 200 Kč
  3. Poukaz v hodnotě 500 Kč
  4. Poukaz v hodnotě 1000 Kč

  Napište o který máte zájem na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ihned si jej můžete vyzvednout u nás na baru.