Vítejte na nových stránkách bistra FRANZ.

OCEAN48

ocean_logo_slogan

Dodavatel vždy čerstvých mořských ryb a produktů z moře.

Ocean48 se řadí mezi jedny z mála dodavatelů čerstvých i mražených mořských ryb a jiných produktů. Jejich cílem je přinést chuť moře sem, na český trh. A tento zážitek my s jejich pomocí prohlubujeme právě jídlem, které dostane vy u nás na talíři. Jsou to především ryby jako treska, losos pražma nebo např. krevety či chobotnice. 

V Brně v tuto chvíli mají už 6 prodejen, další najdete také v Olomouci. Ocean48 často pořádá nejrůznější akce, v Brně na Kraví hoře jsou to například Slavnosti moře, kde můžete ochutnat jejich produkty v kombinaci s dobrým jídlem a pitím. Na jejích webu můžete najít i recepty, které vám pomůžou vykouzlit si doma výborný, netradiční a jedinečný nedělní oběd.

Pokud si zatím nevěříte na experimenty ve vlastní kuchyni a žádnou z jejich akcí jste nestihli, máte možnost navštívit jejich bistra na třech místech v Brně.

Anebo se někdy zastavte je ochutnat k nám!

Web: www.ocean48.cz

FB: www.facebook.com/Ocean48

IG: www.instagram.com/ocean48.cz

 + přehled brněnských prodejen Ocean48

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení