Vítejte na nových stránkách bistra FRANZ.

NAŠE SLUŽBY

DEZERTY NA ZAKÁZKU

Rádi Vám upečeme dezert/ dort na rodinnou oslavu, pracovní akci nebo jen tak na víkend. Stačí si vybrat z naší aktuální nabídky a objednat vždy alespoň 3 dny před termínem vyzvednutí. Termín a čas vyzvednutí pak nezapomeňte uvést v košíku do poznámky. Brzy se Vám ozveme a domluvíme detaily.

Pečeme z kvalitních surovin, používáme pouze poctivé máslo, farmářská vejce z volného chovu, belgickou čokoládu, čerstvé ovoce i pravou vanilku. Zkrátka jak jste u nás zvyklí!

Neváhejte nás kontaktovat.

PEČIVO NA ZAKÁZKU

Pokud byste rádi naše pečivo posnídali s kolegy ve firmě nebo si pečivo vyzvedli ve větším množství, neváhejte nás kontaktovat.

Vybrané druhy, které pečeme:

  • Slané: pšeničná bagetka (170 - 200 g) v různých příchutích - např. cheddar/ černucha, bazalka/ olivy/ parmezán, bazalka/ parmezán, pizza, anglický rohlík), anglický muffin (cca 100 g), vegan focaccia (cca 350 g), quiche v různých příchutích…
  • Sladké: kynutý koláč se sezónním ovocem a drobenkou, kynutý skořicový motanec s perlovým cukrem, kynutý skořicový šnek s polevou z mascarpone, křehká galetka se sezónním ovocem, sypaný koláč s tvarohem…

Neváhejte nás kontaktovat.PRONÁJEM PROSTOR

Věděli jste, že si můžete naše prostory pronajmout? Pořádáte-li firemní meeting, oslavu narozenin, svatbu… anebo jen hledáte prostor na pořádání kurzu? Rádi Vám se vším pomůžeme. Nejen, že Vám přizpůsobíme naše prostory, ale postaráme se o jídlo i pití. 

Studené i teplé rauty ze sezónních surovin, vícechodové degustace, dezerty, víno od místních vinařů, káva z brněnských pražíren, naše domácí limonády… Jak jste u nás zvyklí, využíváme suroviny od kvalitních a farmářských dodavatelů.

 Neváhejte nás kontaktovat

.                

CATERING

Rádi pro Vás připravíme občerstvení pro všechny příležitosti - ať už jde o kanapky na piknik, firemní snídani nebo večerní raut na akci. 

Napište nám Vaši představu. Obratem se Vám ozveme a společně to doladíme.

Neváhejte nás kontaktovat.4 položek celkem