Vítejte na nových stránkách bistra FRANZ.

Farma rodiny Němcovy

Farma rodiny Němcovy se nachází v Českomoravské vrchovině, byla založena v roce 1990 a zaměřuje se především na mléčné a masné produkty. Kromě nich ale nabízí i ovoce a zeleninu či pečivo, vejce a vína. U nás od nich najdete např. kuřecí maso.

Specializují se na mléčné výrobky a jsou opravdovými mistry ve svém oboru. Pořádají i exkurze pro zákazníky, kde se můžete na vlastní oči přesvědčit o poctivosti jejich chovů. Ukáží Vám celou farmu, kde a jak jednotlivá zvířátka bydlí a jak je o ně staráno. 

Mezi jejich hlavní zásady patří hospodařit s respektem k životnímu prostředí. Nepoužívají krmiva GMO a jejich výrobky neobsahuji ve svém složení škrob, stabilizátor, éčka, ani žádné další přísady nahrazující mléko, či prodlužující datum spotřeby. Na výrobu mléčných produktů mají vlastní mini-mlékárnu a řadí se mezi nejlepší české podniky v jejich zpracování.

Web: www.farmanemcova.cz

FB: www.facebook.com/farma.nemcova

IG: www.instagram.com/farma_rodiny_nemcovy

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení